طراحی داخلی رستوران Giovanni در تهران(با کانسپتی کلاسیک)

طراحی داخلی رستوران Giovanni (علیرضا شفیعی)

در این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی یک رستوران ایتالیایی در تهران و منطقه زعفرانیه بیاندازیم. این رستوران متعلق به برند Giovanni است و طراحی آن توسط علیرضا شفیعی صورت گرفته است.

طراحی داخلی این رستوران ایتالیایی واقع در منطقه ای با معماری لوکس با کانسپتی کلاسیک و متفاوت شکل گرفته است. در طراحی دکوراسیون داخلی این فضا سعی شده از سلیقه و شاخصه های محلی استفاده شود بدین صورت که تحقیقات زیادی در زمینه فرهنگ و علایق  مردم و همچنین معماری این ناحیه از شهر صورت گرفته. استفاده از رنگ های گرم مثل کرم و قهوه ای و ترکیب متریال های بتن و آجر از ویژگی های جالب توجه این رستوران است که در عین ایجاد فضایی لوکس، محیطی گرم و دعوت کننده را به نمایش می گذارد. مبلمان آنتیک به کار رفته در فضا و تنوع در استفاده از مبلمان به خوبی قابل مشاهده است، استفاده از متریال های متنوع در مبلمان مانند چوب، پلکسی و فلز فضای داخلی رستوران را به محیطی غیر قابل پیش بینی تبدیل کرده است.

برای طراحی فضا، از سبک آنتیک استفاده شده است. در واقع طراحی این رستوران بر پایه اتنیک است که سبک‌های هایتک روستیک‌ایتالیایی و‌ کلاسیک دیکانتراکشن به آن اضافه شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.